Yaz KampıYaz Kampı2017 YazYaz KampıYaz KampıYaz KampıYaz KampıYaz KampıYaz KampıYaz KampıYaz KampıYaz Kampı
 • Yaz Kampı

  add description

 • Yaz Kampı

  add description

 • 2017 Yaz

  add description

 • Yaz Kampı

  add description

 • Yaz Kampı

  add description

 • Yaz Kampı

  add description

 • Yaz Kampı

  add description

 • Yaz Kampı

  add description

 • Yaz Kampı

  add description

 • Yaz Kampı

  add description

 • Yaz Kampı

  add description

 • Yaz Kampı

  add description

Okul :Tüm Okullar

Aksel Barutciyan

Aksel Barutciyan 1980, İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Bölümü mezunudur. 2001′den beri İbrahim Kutluay Basketball Academy’de Basketbol Antrenörü olarak görev yapmaktadır.

Ayça Bal

1991 Mersin dogumludur. Mehmet Adnan Özçelik Anadolu Lisesi mezunu olup Yeditepe üniversitesinde Genetik ve Biyomühendislik okumaktadır. Basketbol eğitimine 8 yaşında Ata kolejinde başlamıştır.  Basketbol kariyerine 2003 yılında Mersin Türkmen Spor Klubu ve 2006 yılında Mersin Palmiye Spor Klubunde oynayarak devam etmistir. Halen Yeditepe Üniversitesi basketbol oyuncusudur. 2013’den beri İbrahim Kutluay Basketball Academy’de Basketol Antrenörü olarak görev yapmaktadır.

Barbaros Çevik


Barbaros Çevik 1987, İstanbul doğumludur. Marmara Koleji spor kulubunde küçük,Yıldız ve Yeditepe spor kulubunde genç ve A takımlarında basketbol oynamış olup, Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü mezunudur. Basketbol adına antrenörlük ve uluslararası gelişim semıinerlerine katılmıştır. C kademe (kıdemli-18 yaş altı altyapı takımları baş antrenörlüğü) antrenörlük belgesine sahiptir. 2006 yılında İbrahim Kutluay Basketball Academy’de antrenörlük hayatına başladıktan sonra MVP spor ,İTO spor, MODA spor, Idealtepe Spor kulüplerinde basketbol antrenörlüğü yapmıştır. 2012 yılında Phildelphia 76ers basketbol kampında asistan director olarak görev yapmıştır.

Ferit Gül

Antrenör Ferit Gül
Ferit Gül 1994, İstanbul doğumludur. Pendik Anadolu Lisesi mezunudur. Gedik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Spor Yöneticiliği bölümünde okumaktadır. Küçükler ve yıldızlar kategorisinde Balkan Yeşilbağlar, İTO, Beylerbeyi takımlarında oynamış olup, son olarak altyapı kategorisinde MVP Genç Takımında oynamıştır. A takım seviyesinde ise Üniversiteler 1.Lig’inde halen Gedik Üniversitesi basketbol takımı oyuncusudur. E Kademe antrenör belgesine sahiptir.2011’den beri İbrahim Kutluay Basketball Academy’de antrenör olarak görev yapmaktadır.

Hasan Ali Türkoğlu

Hasan Ali Türkoğlu 1993, istanbulda doğdu. 2008 de zafer ilköğretim okulundan mezun oludu 2012 gültepe endüstri meslek lisesi elektrik-elektronik mezun oldu.2005-2007 yıları arasında taksim sporda oynadı.2008-2009 yılarında spor kolej takımında oynadı.2009 yılında spor kolejde 1 sene asistan coach’luk yaptı.2009 spor kolej yaz okulunda basketbol yardımcı antrenörü2010 spor kolej kıs basketbol okulunda yardımcı antrenörülüğü görevi yaptı.2010 spor kolej yaz okulu basketbol yardımcı antrenörüğü yaptı.2011 spor kolej kıs basketbol okulunda yarı dönem yardımcı antrenör yarı dönem 1999-2000 / 2001-2002 doğumlu öğrencilerin baş antrenörlüğü yaptı.2011 spor kolej yaz okulu basketbol bas antrenörüğü yaptı.2012den beri İbrahim Kutluay Basketball Academy’de Basketbol Antrenörü olarak görev yapmaktadır.

Hüsnü Çakırgil

Hüsnü Çakırgil 1965, Adana doğumludur. Basketbola 1982 yılında, Adana Güney Sanayi genç takımında başlamıştır. Sırasıyla 2 sezon Ankara Hortaş Yenişehir, 3 sezon Gaziantep Beslenspor, 1 sezon İzmit Nasaşspor, 6 sezon Fenerbahçe ve 2 sezon Beşiktaş forması giydikten sonra, 1996 yılında aktif spor yaşamına nokta koymuş, antrenörlük hayatına başlamıştır. Basketbol kariyeri boyunca 187 kez milli formayı giymiş, ülkemizi başarıyla temsil etmiştir. Antrenörlük kariyerinde, 2 sezon Fenerbahçe genç takım antrenörlüğü, 4 sezon Fenerbahçe A Takım yardımcı antrenörlüğü, 1 sezon İTÜ A Takım yardımcı antrenörlüğü, 2 sezon Beşiktaş A Takım yardımcı antrenörlüğü, 1 sezon Beykoz A Takım yardımcı antrenörlüğü ve 3 sezon Tuzlaspor A Takım başantrenörlüğü yapmıştır. Basketbol yaşamı boyunca, Hortaş Yenişehir’de 1 Genç Erkek Türkiye Şampiyonluğu, 1 Genç Milli Takım Balkan Şampiyonluğu, 1 Gençler Avrupa Şampiyonası Sayı Krallığı, Beslenspor’da 1 Türkiye Basketbol Ligi Sayı Krallığı, 1 Türkiye Basketbol Ligi Play-Off MVP’liği, Fenerbahçe’de 3 Basketbol Türkiye Kupası Finali, 2 Türkiye Basketbol Ligi Finali, 2 Cumhurbaşkanlığı Kupası Şampiyonluğu, 1 Türkiye Basketbol Ligi Şampiyonluğu, 1 Türkiye Basketbol Ligi Play-Off MVP’liği ve 1 All-Star Üç Sayı Yarışması Şampiyonluğu başarılarını elde etmiştir. 2011′den beri İbrahim Kutluay Basketball Academy’de Basketbol Antrenörü olarak görev yapmaktadır.

Kaan Ergün

1995,İstanbul doğumludur.Suadiye Lisesi mezunu olup, Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü öğrencisidir. Basketbol Eğitimini 2003’te Galatasaray Spor Okulu’nda almış olup 2010’da İbrahim Kutluay Basketball Academy ve MVP Spor Kulüp takımlarının sporcusu olarak oynamıştır. 2013 sezonu başından beri İbrahim Kutluay Basketball Academy’de Antrenör olarak görev yapmaktadır.

Mehmet Murat Güzeltepe

Mehmet Murat Güzeltepe 1984, İstanbul doğumludur. Eğitimini Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü’nde sürdürmektedir. İstanbul’da altyapılar seviyesinde basketbol oynamıştır. Pamukspor Kulübü’nde spor okulu, yaz kampı ve altyapı antrenörlüğünün yanısıra, 2002 yılında, Bayan A Milli Takımı’nda Yardımcı Antrenörlük yapmıştır. 2011′den beri İbrahim Kutluay Basketball Academy’de Basketbol Antrenörü olarak görev yapmaktadır.

Melih Arat

Melih Arat 1967, Ankara doğumludur. Basketbola 1980 yılında Efes Pilsen küçük takımında başladı. Küçük, Yıldız ve Genç takımlarında oynadıktan sonra Genç Milli Takıma seçildi.Alt yapıyı Efes Pilsen’ de tamamladıktan sonra A Takıma yükselme başarısı göstererek 2 sezonda A Takım kadrosunda yer aldı. Daha sonra sırasıyla, Tekirdağ Büyük Salat,Darüşşafaka, Kayseri Meysu, Oyak Renault, Bakırköy, Netaş ve son olarak Bodrum Spor’ da oynadı.1996/97 sezonunda  Fenerbahçe Yıldız Takım baş antrenörlüğü, Genç ve Ümit Takım yardımcı antrenörlüğü yaptı.1998 yılında askere giderek Jandarma Gücü ve Ordu Milli Takımlarında oynadı. Aynı anda 1998-99 yıllarında iki sezon B Genç Milli Takım yardımcı antrenörlüğü yaptı.2007-09 yılları arasında Tuzla Spor Kulübü A Takımında yardımcı antrenörlük yaptı.2011′den beri İbrahim Kutluay Basketball Academy’de Basketbol Antrenörü olarak görev yapmaktadır.

Mert Buğa

1996 İstanbul doğum. Okan Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği öğrencisi. Sırasıyla Tofaş , Altınyurt , İto Spor Okulu , Unibasket , Modaspor ve MVP Spor’da basketbol oynamıştır. Halen Ümitler Liginde İstanbul Gençlik Gücü ve Okan Üniversitesi basketbol takımlarında basketbol oynamaya devam etmektedir. 2014 sezonu başından beri İbrahim Kutluay Basketball Academy ‘ de Basketbol Antrenörü olarak görev yapıyor.

Onur Yalınkılınç

1995 İstanbul doğumludur. İstek Özel Belde Lisesi mezunu olup Koç Üniversitesi Sosyoloji Ekonomi bölümü öğrencisidir. Efes Pilsen, Darüşşafaka, TED Spor Kulübü altyapı takımlarında oynamıştır. 2014’den beri İbrahim Kutluay Basketball Academy’de Antrenör olarak görev yapmaktadır.

Özge Tımarcı

1990, İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümü mezunudur. Basketbolla 7 yaşında Pamukspor’da başlamıştır. 20002006 yılları arasında Migros Spor küçük ve yıldız takımlarında oynamış, burada İstanbul 2.liği Türkiye 4.lüğü yaşamıştır. 20092011 yılarında Hasan Şadoğlu Lisesinde basketbol antrenörü olarak görev yapmıştır. Aynı zamanda Kadir Has Anadolu Lisesi spor okullarında görev yapmıştır. 2011 den beri İbrahim Kutluay basketbol Academy de basketbol antrenörü olarak görev yapmaktadır.

Süha Erol

Antrenör Süha Erol 1977 İstanbul doğumludur. Evli ve 2 kız çocuğu vardır. Basketbola Eczacıbaşı Spor Kulübü’nde başlamış, Vefa, Paşabahçe ve Fenerbahçe kulüplerinde basketbol oynamıştır. 1995 yılında Pamukspor kulübünde antrenörlüğe başlamış, MVP Spor (İbrahim Kutluay Basketball Academy), Tofaş, NETS Spor, Basketteknik Spor kulüplerinde çalıştı. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu basketbol antrenörlüğü bölümünde okudu. İbrahim Kutluay Basketball Academy Bodrum ve Yunanistan kampları, İspanya Elite Jove basketbol kampı organizasyonlarına katıldı.

Tuğçe Sundur

1989 İstanbul doğumludur. Migros Spor Kulübü ve DSİ Spor Kulüplerinde basketbol oynamış olup, Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunudur. C kademe (Kıdemli 18 yaş altı altyapı takımları baş antrenörlüğü) antrenörlük belgesine sahiptir. 2007 – 2015 yılları arasında Ataşehir Yıldızları spor kulübünde basketbol antrenörlüğü yapmıştır.2015′den beri İbrahim Kutluay Basketball Academy’de basketbol antrenörü olarak görev yapmaktadır.

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram